Складіть квадратне рівняння ах+ bx+c=0 за його коефіцієнтами і перевірте, чи є число хкоренем

цього рівняння, якщо:старший коефіцієнт дорівнює 2, а кофіцієнт дорівнює -3, вільний член дорівнює 1; x=1/2​

Ответы на вопрос

Отвечает Марк Шпаков.

Объяснение:

ax^2+bx+c=0\ \ \ \ a=2\ \ \ \ b=-3\ \ \ \ c=1\ \ \ \ x=\frac{1}{2}?\\2x^2-3x+1=0\\D=1\ \ \ \ \sqrt{D}=1\\x_1=1\ \ \ \ x_2=\frac{1}{2}.