Знайдіть два будь які розвязки рівняння 4х-у=10​


Ответы на вопрос

Отвечает Уливанова Вероника.

4x-y=10

давай виразимо звідси y

-y=10-4x

y=-10+4x

Якщо підставляти числа, то

Якщо х=1, тоді y=-10+4=-6

Якщо x=2, тоді y=-10+4*2=-10+8=-2