Периметр прямокутника дорівнює 16 см. Його ширина на 4 см менша за довжину. Знайдіть довжину сторін

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кислякова Алина.

Ответ:

2, 6

Объяснение:

2(x+x+4) =16

x+x+4=16/2

2x+4=8

2x=8-4

2x=4

x=4/2

x=2- перша довжина

2+4=6 - друга довжина