Знайти розв’язки лінійного рівняння х + 2у = 10, у яких значення х та у — протилежні числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Швецов Санек.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

Знайти розв’язки лінійного рівняння х + 2у = 10,  у яких значення х та у — протилежні числа.

х = 10 - 2у

Решение:  х = -10;  у = 10.

Проверка:

х = 10 - 20

х = -10, верно.