Не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіка функції y=1,2x-24


Ответы на вопрос

Отвечает Максимкин Анатолий.

Объяснение:

с осью ох (у=0) :  0=1,2x-24 ,24=1,2х х=20, (20;0)

с осью оу (х=0) :  у=1,2*0-24 = -24 , ( 0;-24)

Отвечает Мишина Полина.

Объяснение:

у= -24

з віссю оу (0;-24)

0=1,2х-24

-1,2х=-24

х= 20

з віссю ох (20;0)