Точка рухаєтся прямолінійного за законом S(t) = t²+4 . Знайдіть її швидкість у момент часу t=2 (

S(t) — вимірюєтся в метрах, t — в секундах) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Pushkar Dima.

Ответ:

Объяснение:

v(t)=s'(t)=( t²+4 )'=2t

v(2)=2*2=4м/c