Знайдіть швидкість тіла , що рухається прямолінійного за законом х=х(t) у момент часу t0 (x

вимірюється в метрах , t-у секундах ), якщо x(t)=5t³-4t³+t, t0=3

Ответы на вопрос

Отвечает Кутузов Андрей.

Щоб знайти швідкість тіла в даний момент часу, треба знайти рівняння швідкісті. Рівняння швідкісті дорівнює похідной руху,тобто нам треба обчисляти похідну руху тіла

(як я думаю рівняння таке  х(t)= 5t³-4t²+t)

v(t)=x'(t)=(5t³)'-(4t²)+t=5×3t²-4×2t+1=15t²-8t+1

v(3)=15×3²-8×3+1=112 м/с