Розвяжіть графічну систему рівнянь :х+у=12х-у=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурахметова Томирис.

х+у=1

2х-у=8​

y=1-x

2x-(1-x)=8

3x-1=8

x=9

y=1-x

y=1-9

y=-8

Ответ: (9; -8)