Знайдіть значення функції y=-2x+4, якщо x=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Фатыхова Дарина.

Ответ:

у=2

Объяснение:

Підставляємо значення аргументу х в рівняння функції у=-2х+4

у=-2*1+4

у=-2+4=2

у=2