Знайти значення функції y=-2x+4 якщо x=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Лиза.

Відповідь:

2

Пояснення:

Замість x підставляємо його значення у функцію

y=-2*1+4=-2+4=2

Отвечает Беспалов Дмитрий.

Ответ:

y=2

Объяснение:

y =  - 2x + 4 \mid x = 1 \\ y =  - 2 \times 1 + 4 \\ y =  - 2 + 4 \\ y = 2