Який об'єм вуглекислого газу виділиться під час спиртового бродіння 18 г глюкози


Ответы на вопрос

Отвечает Тойболатов Санжар.

Ответ:

C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2

n(C6H12O6) = 18\180 = 0,1 моль

n(CO2)=2*n(C6H12O6)=0,2моль

V(CO2)=0,2*22,4=4,48л