Яка з пар чисел є розв’язком рівняння 2х – 2 = у + 6?


Ответы на вопрос

Отвечает Ануфриева Вероника.

Ответ:

Объяснение:

2х – 2 = у + 6

y=2x-2-6

y=2x-8

2x-8=0

2x=8

x=4

OTBET: розв’язком рівняння 2х – 2 = у + 6 є парa чисел:(4;0)