Скільки розв'язків має система 3х-2у=1 і 9х-6у=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Alikhanov Tamerlan.

Відповідь: жодного

Пояснення:

3х-2у=1 , домножити на 3

9х-6у=-2,

9х-6у=3

9х-6у=-2

Якщо коэф. пропорцiйнi, a вiльнi доданки рiзнi, то система не маэ розв'язкiв.