Знайти S100 - арифметичної прогресiї, якщо a1=2, a100 = 198


Ответы на вопрос

Отвечает Рибчак Анжеліка.

Ответ:

Объяснение:

S100=(a1+a100)*100/2=(2+198)*50=200*50=10000