Розв'яжіть рівняння. Установіть відповідність між рівняннями та його коренями 5х²+4х=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Юля.

Объяснение:

5х²+4х-1=0

Д=16+20=36

√Д=6

х1=-4+6/10=0,2

х2=-4-6/10=-1

Дошли до вида квадратного уравнения и развязали через дискриминант