Знайдіть значення k, при якому графік функції у=kх+5 проходить через точку М (-2;-1).


Ответы на вопрос

Отвечает Погосов Александр.

Відповідь:2

Пояснення:

у=kх+5 ; М (-2;-1) х= -2; у= -1

-1= k*(-2) +5

-1 = -2k +5

2k=5+1

2k=6

k=6:2

k=3