Чому дорівнює похідна функції у=(х+1)/(х-1)?


Ответы на вопрос

Отвечает Сисюк Аліна.

Ответ:

f'(x)=-2/(x-1)²

Объяснение:

f(x)=(x+1)/(x-1)

f'(x)=(1*(x-1)-1*(x+1))/(x-1)²=((x-1)-(x+1))/(x-1)²=(x-1-x-1)/(x-1)²=-2/(x-1)²=-2/(x-1)²

Удачи)