З ящ ка що містить 4 чорних, 3 білих і сім червоних куль навмання витягуть одну, Яка ймовірність

того що вийнята куля червона ​

Ответы на вопрос

Отвечает Атрошенко Максим.

Ответ:

1/2

Объяснение:

7+4+3=14

7/14=1/2 - ймовірність червоної кульки