Знайди координати точки перетину графіків функцій y = 26x -8 та y = -14 + 32​


Ответы на вопрос

Отвечает Толстых Игорь.

Ответ:

(1,18)

Объяснение:

\left \{ {{26x-y=8} \atop {y=-14+32}} \right.

\left \{ {{26x-y=8} \atop {y=18}} \right.