467. Знайдіть дріб, який дорівнює дробу 4якщо різниця між7знаменником та чисельником цього дробу

дорівнює 21.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жанаев Диас.

Решение:

\left \{ {{\frac{x}{y} =\frac{4}{7}} \atop {y-x=21}} \right.

y=x+21

\frac{x}{x+21} =\frac{4}{7}

7x=4x+84

3x=84

x=28

y=x+21=49

Ответ:

\frac{28}{49}