Знайти критичні точки функції, якщо f'(x)=(x+1)(x-3)(2x+4)


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Али.

Ответ:

Объяснение:

f'(x)=0;

(x+1)(x-3)(2x+4)=(x+1)(x-3)·2(x+2)=2·(x+1)(x-3)(x+2)

2·(x+1)(x-3)(x+2)=0

(x+1)(x-3)(x+2)=0

х=-1;3;-2:

-2;-1;3; - критические точки