Знайдіть загальний опір ділянки кола, якщо вона містить два паралельно з’єднаних резистори опори

яких 2 Ом та 3 Ом. будласка срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Наливайко Вика.

Ответ:

1,2 Ом

Объяснение:

R = r1r2/(r1+r2)  = 2*3/(2+3) = 6/5 Ом = 1,2 Ом