Скласти систему рівнянь і розв’язати способом додавання: 9х – 6у = 24 і 9х + 8у = 10. сроочно

пжпжп

Ответы на вопрос

Отвечает Халус Юля.

Ответ:

(х; у) (2; -1)

Объяснение:

9х – 6у = 24 (умножим на -1)

9х + 8у = 10.

-9х+6у=-24

 9х+8у=10

       14у = -14;  у=-1

9х+8(-1)=10;  9х - 8 = 10;   9х=18;  х=2.