Знайдіть похідну функцію f(x) =x^2 +2/x^2-3 у точці 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Покляк Виолетта.

Відповідь:

f'(х)=2х-4/х^3

f'(2)=2*2-4/2^3=4-1/2=3,5

Пояснення: