за три морозива і дві шоколадки Іра заплатила 11грн20коп Шоколадка дорожча від морозива на 1грн

10коп .Скільки коштує 1морозиво та 1шоколадка​

Ответы на вопрос

Отвечает Bank Va.

Ответ:

1) 3+2=5(с.)- разом солодощив:

2) 11,20:5=2,24(грн.)-коштуэ морозиво:

3) 2,24+1,10=3,34(грн.)-кощтуэ шоколадка:

видповидь: .........

Объяснение: