1.Із двох міст, відстань між якими 280 км одночасно на зустріч один одному виїхали два автомобілі і

зустрілися через 2 години.Відомо що до моменту зустрічі один з них проїхав на 40 км більше ніж інший. Знайдіть швидкості автомобілів. помогитееееее срочно до 16:00

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Егор.

Відповідь:

60 км/ч, 80 км/ч

Пояснення:

L1+L1+40=280

2L1=240

L1=120

V1= 120/2=60 км/ч

V2= (120+40)/2= 80 км/ч