Знайти загальний вигляд первісних для функції f(x)=5/x2-10/x6


Ответы на вопрос

Отвечает Акуневич Антон.

Ответ:

Вроде так:f'(x^n)=n*x^(n-1); f'(x)=(x^5)'=5x^4

Объяснение: