Не використовуючи формулу коренів, знайди корені квадратного рівняння x2+13x+12=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

x1 = -1  

x2 = -12

Объяснение:

D = b^2 - 4*a*c

D = 169 - 4*12

D = 121

x1 = \frac{-13+\sqrt{121} }{2}

x1 = -1

x2 =\frac{-13-\sqrt{121} }{2}

x2 = -12