Одна сторона прямокутника на 8 см більша за другу. Знайти сторони прямокутника, якщо його площа

дорівнює 273см в квадраті

Ответы на вопрос

Отвечает Садова Полина.

Ответ: нехай одна сторона буде x см, тоді друга (x+8) см.

За умовами задачі складаємо рівняння

x×x+8=273

2x=265

x=132,5 см перша сторона

132,5+8=140,5см друга сторона

Отвечает Холод Людмила.

Ответ:

S=(x+x+8)*2

273=(x+x+8)

273=2x+8

2x=273-8

2x=265

x=265:2

x=132,5см(перша сторона)

132,5 + 8= 140,5(друга сторона)