СРОЧНО!!! На двох складах 40т вугілля.Якщо з першого складу перевезти на другий склад третину

вугілля,то на обох складах цього буде порівну.Скільки вугілля на кожному складі?

Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Діма.

Відповідь:

30, 10

Пояснення:

Нехай х та у кількість вугілля на першому та другому складі відповідно. Тоді запишемо систему рівнянь

х+у=40

х-1/3х=у+1/3х

у=40-х

х-1/3х+х-1/3х=40

6х/3-2х/3=40

4х=120

х=120/4

х=30

у=10