У шафі лежіть 11 білих, 4 чорних 15 синіх пар шкарпеток, Яка ймовірність того,що навмання вибрана

пара буде несиньою? *​

Ответы на вопрос

Отвечает Басырова Амина.

Ответ:

1/2

Объяснение:

15+11+4=30 - усіх кульок

11+4=15

15/30=1/2 - може бути вибрана чи не вибрана