Розвяжіть біквадратне рівняння: х4 – 6x² + 5 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Яна.

Объяснение:

х²=а

а²-6а+5=0

(а-5)(а-1)=0

а1=5 а2=1

х²=5

x1 =  \sqrt{5}  \:  \:  \: x2 =  - 5

х²=1

x1 =  \sqrt{1}  \:  \:  \: x2 =  -  \sqrt{1}