Знайти суму нескінченно спадної геометричної прогресії якщо b1=6 b2=1


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.

Відповідь:

Пояснення:

g=1/6

S=b1/(1-g)

S=6 / (1 -1/6) = 36/5 =7,2