1. Hisoblang 1) 57 + 24 · 89 - 63, 32) (57 + 24). 89--63; 4Sonlar bir xil bo'lsa-da,

nimaqiymatiari har xil ekanligini tu2A​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухорукова Марина.

Ответ:

нифига не пон, но если это пример

1)24×89=2136

57+2136=2193

2193-63, 3=2 129,7

2) 57+24=81

81×89=7209

7209-63, 4=7 145,6