У арифметичній прогресії a4=25,a10=43.Знайдіть перший член і різницю.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Олег.

Ответ:

а10-а4/10-4=d

43-25/6=3

a1=a4-3d=25-9=16