Розв'яжіть рівняння х^3 + 2х^2 - 9x - 18 = 0. У відповідь запишіть найменший із знайдених коренів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Махрова Ксения.

x³ + 2x² - 9x - 18 = 0

(x³ + 2x²) - (9x + 18) = 0

x²(x + 2) - 9(x + 2) = 0

(x + 2)(x² - 9) = 0

(x + 2)(x - 3)(x + 3) = 0

x + 2 = 0     ⇒     x₁ = - 2

x - 3 = 0      ⇒     x₂ = 3

x + 3 = 0     ⇒     x₃ = - 3

Ответ : - 3