за два дні зорали 58 га поля причому першого дня зорали на 4 га менше ніж другого. Яку площу зорали

першого дня і яку - другого

Ответы на вопрос

Отвечает Лівий Олег.

Ответ:

(58-4):2=54:2=27 га

В первый день вспахали 27 га

Во второй день вспахали

27+4=31 га

Проверка

27+31=58 га

Объяснение: