Розвяжіть біквадратне рівняння x⁴-2x²-8=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Полина.

Відповідь: х=-2 і х=2

Пояснення:

Спочатку виконаємо заміну t=x²

Отримаємо рівняння:

t² - 2t - 8 = 0

За теоремою Вієта маємо:

t1+t2=2 і t1*t2=-8

Звідси дістаємо розв‘язок

t1=-2 і t2=4

Виконаємо підстановку назад

х²=-2 і х²=4 Звідси маємо розв‘язки

1. х не належить R

2. х=-2

3. х=2

Робимо об‘єднання та отримаємо результат:

х=-2 та х=2

Отвечает Васильев Илья.
Відповідь: +2; -2✅

Розв‘язання на фото☘️

Надіюсь допомогла❤️❤️❤️