1. Поділи і зроби перевірку ділення з остачею.52:6= I36:7=50:8=​


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

52:6=8 (остача 4) перевірка 6*8=48; 48+4=52; 52=52.

36:7=5 (остача 1) перевірка 7*5=35; 35+1=36; 36=36.

50:8=6 (остача 2) перевірка 8*6=48; 48+2=50; 50=50.

Пошаговое объяснение:

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.