функцію задано формулою y=4-3x визначте значеня функції якщо значеня аргумента дорівнює -2 визначте

значення аргумента якщо значення функції дорівнює 10

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Арина.

1)

y = 4 - 3x \mid x =  - 2 \\ y = 4 - 3 \times  ( - 2) \\ y = 4 + 6 \\ y = 10

2)

y = 4 - 3x \mid y = 10 \\ 10 =  4 - 3x \\ 10 - 4 =  - 3x \\ 6 =  - 3x \\ x =  - 2

Ответ: 1) y=10; 2) x=-2