Знайти сторони прямокутника якщо його периметр дорівнює 40 сма площа 75 см^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Андрей.

Ответ:

Объяснение:

a*b=75cm²

2(a+b)=40cm  |:2

{ab=75

{a+b=40

(20-b)*b=75

20b-b²-75=0  *(-1)

b²-20b+75=0

Δ=400-300=100

√Δ=10

b1=(20-10)/2=5cm

b2=(20+10)/2=15cm

a1=20-b1

a1=20-5

a1=15cm

a2=20-b2

a2=20-15

a2=5cm

OTBET: сторони прямокутника: 5cm i 15cm