Розвяжіть методом додавання систему рівнянь 5х+4у=2 5х-3у=3​


Ответы на вопрос

Отвечает Даль Юлия.

Ответ:

(18/35;-1/7)

Объяснение:

{5х+4у=2. |*(-1)

{5х-3у=3

{-5х-4у= -2

{5х-3у=3 5х+3/7=3

-7у=1 5х=3-3/7

у= -1/7 5х=18/7

х=18/35