СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!! Побудувати графік лінійного рівняння2x+3y=5Користуючись графіком, знайти:а)

значення х, якщо у=1;б) значення у, якщо x=-2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Михаил.

Ответ:

x=5-3×1/2

x=1

2×(-2)+3y=5

-4+3y=5

3y=9

y=3