Розв’язати систему рівнянь усіма можливими способами {х+у=9, х-у=-1. Помогите!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Фабрицкий Данил.

Ответ:

x = 4

y = 5

Объяснение:

{x+y = 9

{x-y = -1

1) спосіб складання

x + y + (x - y) = 9 +( - 1)

x + x + y - y = 9 - 1

2x = 8

x = 4

далі підставляємо х під будь-яке рівняння

x - y = -1

4 - y = -1

- y = -1 - 4

y = 5

2) спосіб підстановки

x = 9 - y

============== далі підставляємо х під друге рівняння

x - y =-1

9 - y - y = -1

9 - 2y = -1

-2y = -1 -9

-2y = -10

y = 5

============ далі підставляємо y під будь-яке рівняння

x + 5 = 9

x = 4

3) графічний спосіб