відстань від пункту А до пункту В легковий автомобіль проїзджає за 5 годин,а вантажівка за 7 год.

яка швидкість легкового автомобіля якщо його швидкість на 20 км/год більше за швидкість вантажівки​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Илья.

скорость грузовика х км/ч, а легковой машины (х+20) км/ч, отсюда уравнение.

5*(х+20)=7х; 5х+100=7х, отсюда 2х=100, х=100/2=50, 50 км/ч - скорость грузовика. значит, скорость легковой машины 50+20=70/км/ч/