Через яку з даних точок проходить графік рівняння 8x − y =10 ? A (2; – 6) B (1; 2) C (–2; –8) D

(3; 14)

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Соня.

Ответ:

Д

Объяснение:

подставим координаты точки Д в уравнение:

8×3-14=10

Отвечает Бирюкова Катька.

Ответ:

Через точку D

Объяснение:

т.к 8*3-14=10

24-14=10

10=10