Помогите!!!! отдаю все что есть! При якому значенні т графік функції у = тх + 2т — 5 перетинає

вісь X у точці з абсцисою -1? У відповідь запишіть значення m.

Ответы на вопрос

Отвечает Клещукова Елизавета.

Якщо графiк перетинаэ вiсь Х, то координати точки перетину (-1;0).

Пiдставимо:

у = тх + 2т — 5

-т-2т-5=0

-3т=5

т =-5/3=-1 2/3