розвяжіть задачу: бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 10 см, а периметр 26см. яка

довжина його основи?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Катя.

Ответ:

Основа буде = 6 см.

Объяснение:

Якщо це рівнобедрений трикутнмк, тоді бічні сторони рівні - 10см. Тоді основа буде = 26-(10+10) = 6 см.

Отвечает Кириллова Любовь.

Ответ:

26-10=16

Объяснение:

,точно правильно