Яка пара чисел є розв'язком рівняння: х²+у²=64?​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

х²+у²=64

(0;8)→0²+8²=0+64=64. Верно.