Скільки коренів має рівняння : sin2x=п/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Виолетта.

\sin 2x = \frac{\pi}{2}\\\sin 2x = \sin 1\\2x = 1\\x = \frac{1}{2}

Ответ: 1 корень.